Figury i inne atrakcje do ogródków zimowych

Jeden cel

Gdy zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego sprzętu do naszego ośrodka narciarskiego, nie możemy zapominać o tym, by jak najlepsze warunki mieli nie tylko doświadczeni narciarze, lecz również osoby, które dopiero się uczą. Lwią część grupy osób uczących się jeździć na nartach stanowią dzieci.

Sun Kid już od 20 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych adeptów narciarstwa. Nasze produkty to nie tylko innowacja w dziedzinie transportu na stokach, lecz również źródło wesołej zabawy, która ? jak wiemy ? jest dla dzieci niezmiernie ważna ? pozwala na łatwiejszą i szybszą naukę.

Trójwymiarowe figury

Wykonane z pianki, trójwymiarowe figury, przedstawiające zwierzęta lub postaci z bajek, to idealne połączenie nauki z zabawą! Figury mogą służyć za punkty, do których musi dojechać młody narciarz, można je również ustawiać zamiast chorągiewek czy też ograniczać (wyznaczać) nimi trasę zjazdową. Dzięki unikalnej, piankowej konstrukcji, figury są bardzo bezpieczne i zapobiegają kontuzjom.
Wygląd figur, nawiązujący do zwierząt lub postaci bajek to dodatkowy atut, który zapobiega znudzeniu młodych adeptów narciarstwa.

Przeszkody treningowe

Specjalnie skonstruowane muldy (Waves) oraz skocznie (Loops) pozwalają młodym narciarzom doskonalić technikę jazdy. Muldy, dzięki możliwości dowolnego ułożenia, mogą symulować niemal każde warunki na stoku, zaś skocznia, dzięki możliwości regulacji długości najazdu (do 150 cm) pozwala na kontrolowanie długości skoków, a tym samym ? na skuteczny trening jazdy na nartach w miejscach, w których istnieje ryzyko wystąpienia uskoku.
Wszelkie przeszkody posiadają odpowiednie certyfikaty i są całkowicie bezpieczne, aczkolwiek ich używanie wymaga obecności instruktora.

Pliki do pobrania

1423789735_pdfSunny Stuff_2015

Archiwa

Kategorie

Meta

Get In Touch

Latest Posts