O firmie

O firmie

Firma
P.U.H. MJM-service powstała w 1993 roku, właścicielem firmy jest Jarosław Bocian.

Działalność firmy skupia się na imporcie nowych oraz używanych maszyn i urządzeń renomowanych producentów - Wiegand, SunKid oraz współpracy z firmą HSP Alpinservice.
W ciągu ponad dwudziestu lat działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, o różnym stopniu złożoności.
Pełną listę zrealizowanych projektów znajdą Państwo pod tym adresem: Realizacje MJM-Service.
Posiadamy certyfikat nr TDT-W-M-N-77/16.

Wyróżnienie

  • logo-ciSunKid Wieloletnia współpraca z firmą SunKid sprawiła, że w chwili obecnej MJM-Service jest oficjalnym przedstawicielem firmy na rynku Polskim!
  • wiewie-copyWiegand Długoletnia, nienaganna współpraca z niemiecką firmą Wiegand oraz jej oficjalne generalne przedstawicielstwo na terenie Polski to najlepszy dowód solidności naszych działań.
  • HSP AlpinService Ściśle współpracujemy z austriackim dostawcą używanego sprzętu - wyciągów, kolei krzesełkowych i gondolowych oraz ratraków. Posiadamy w sprzedaży używany sprzęt dostarczony przez HSP AlpinService.

 

 

Dlaczego my?

W ciągu dwudziestu trzech lat działalności zdobyliśmy wiedzę niezbędną do tego, aby świadczone przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Posiadamy certyfikat nr TDT-W-M-N-77/16.

To najlepsza gwarancja naszego profesjonalizmu!

Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi dostawcami - sprzedajemy najlepszy i przede wszystkim oryginalny sprzęt na rynku.
Dla każdego klienta jesteśmy w stanie przygotować właściwą ofertę, dostosowaną idealnie do konkretnych potrzeb i założeń projektowych.

Nasze standardy

wondercarpet_fiss_1Każdy sprzedawany przez naszą firmę produkt jest w 100% oryginalny, sprawny i bezpieczny. Oferujemy jedynie sprzęt z pewnego źródła, jednocześnie zapewniając niezbędne wsparcie podczas wdrażania i realizacji projektu z wykorzystaniem dostarczonego przez nas sprzętu.

Nasze zasady

Prowadzimy naszą działalność w sposób uczciwy, rzetelny i otwarty, z poszanowaniem praw ludzkich i interesów naszych pracowników. W podobny sposób będziemy respektować uzasadnione prawnie interesy naszych partnerów w biznesie.

MJM-service zobowiązuje się dostarczać konsumentom markowe produkty, przynoszące im konkretną wartość pod względem ceny i jakości, zapewnia bezpieczeństwo ich stosowania w zakresie zgodnym z przeznaczeniem.